KONTAKT

„Potrafisz patrzeć i słuchać, więc rób to na co dzień… i pisz gdziekolwiek jesteś, z kimkolwiek siedzisz na kawie – wysłuchaj go… i pisz co o tym myślisz. Potrafisz, nie oceniaj siebie,  jak piszesz, to niech inni to zrobią za Ciebie. Wolne słowo i dobry obyczaj. Czas i miejsce w którym się znajdziesz. Rzeczy które warto, chociaż się nie opłaca. Ludzie tak różni od siebie nawzajem i Świat otaczający Cię wokół ze wszystkim co może nam zaoferować. Bądź w drodze, wciąż w drodze i nie zatrzymuj się. Zapamiętaj te słowa mój Bracie (…)” J.D.

Tymi słowami na krótko przed odejściem pożegnał się ze mną mój Mistrz i Brat drogi. Pisząc na kartach tego bloga, spełniał Jego nakaz i skromne życzenie. Powierzam Wam lekturę mojego słowa pisanego w poczuciu osobistej wolności, oraz szacunku dla innego człowieka. Dla dobra innych i na pochwałę Wszechobecnego we wszystkim.

Jesteśmy ciekawi świata !

Chcesz współtworzyć to miejsce? Jeśli tak, to dołącz do nas. Jesteś w centrum ważnych wydarzeń, dzieje się coś szczególnego, wystawa, koncert, plener a może ktoś potrzebuje pomocy. Napisz a przyjadę by spotkać się, porozmawiać, nagłośnić temat. Czekam na Wasz kontakt.

Za wszelką życzliwość i dobre słowo, z góry dziękuję – pozostając z wyrazami wdzięczności.